SECRETARA IN CADRUL DIRECTIEI RESURSE UMANE

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Din punct de vedere ierarhic este subordonata Directorului de Resurse Umane, oferind suport tuturor subdomeniilor: recrutare, administare si formare.
Suportul vizeaza partea administrativa a domeniului Resurse Umane, contactul cu candidatii si expatriatii.
Urmareste comenzile si cererile de cumparari cu ajutorul SAP.
Face rezervarile la hotel si la mijloacele de transport pentru parcursul de integrare.
Consolideaza fisele de evaluare.

Acest post permite cunoasterea tuturor proceselor din domeniul resurselor umane si evolutia in termen de 2 ani spre unul dintre subdomenii: recrutare, formare, administrare....

CERINTE

Studii superioare;
Limba engleza/franceza;
Experienta minim 1 an (Job/Internship);
Operare PC MS Office (Word, Excel,Power Point);
Capacitate de organizare si prioritizare;
Capacitate de comunicare, seriozitate, confidentialitate;
Persoana calma;
Capacitate de lucru in echipa.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de dezvoltare si cercetare in domeniul ingineriei Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut, alaturi de profesionisti.