secretara, FULL TIME program L-V 9-21 (12h lucrate cu 36h libere) + 2 weekenduri pe luna (program 9-14) la sediul nostru din zona Lacul Tei

Crystal Mind Academy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
-persoana serioasa, energica si comunicativa dornica sa invete lucruri noi si cu spirit de echipa.
- personalitate deschisa, foarte bune abilitati de comunicare - sa relationeaza usor cu potentialii clienti
-punctualitate si capacitate de a prioritiza activitatile
-cunostine PC bune (Word, Excel, Power Point, Outlook Express, Internet)
-cunostinte excelente de limba engleza; orice alta limba straina stiuta constituie un avantaj

CERINTE

-preia apelurile telefonice si mailurile, asigura transferul informatiei primite din orice sursa in baza de date, trimite mesaje si note informative
-redacteaza/ expediaza corespondenta
-primeste vizitatorii, este interfata intre clienti si firma, ofera informatii acestora, face inscrierile la cursuri
-organizeaza cursurile/ intalnirile si agenda sefului,
-inscrie potentialii cursanti in baza de date si le trimite oferte
-intocmeste si actualizeaza baza de date
-intocmeste oferte de publicitate
-tine evidenta cursurilor si a inscrierilor
-redacteaza anumite documente la cererea managerului, indosariaza si pastreaza documentele pana in momentul in care le preda managerului iar la cererea acestuia realizeaza scurte rapoarte pe baza informatilor din baza de date sau obtinute din alte surse
-redacteaza diplome si se ocupa de distribuirea lor
-asigura serviciul de protocol ori de cate ori situatia o cere
-in limita timpului disponibil si in conformitate cu dispozitiile primite participa la indeplinirea atributiilor generale privind indeplinirea contractelor incheiate

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- bonificatii si prime, in functie de indeplinirea obiectivelor
- lucrul in cadrul unui colectiv tanar, intr-un mediu concurential pentru firme de prestigiu

Trimiteti CV-urile si scrisorile de intentie pe adresa cv@crystalmind.ro

Va rugam sa specificati salariul dorit.

Crystal Mind Academy organizeaza la standarde de calitate deosebita cursuri de limba romana pentru straini si de limbi straine (engleza, germana,franceza, italiana, rusa, ebraica, araba, spaniola, turca, portugheza etc); suntem centru de instruire autorizat pentru cursuri IT: CISCO, Unix/Linux, Programare Web, Programare Java, Advanced Linux & INFOSEC etc