SECRETARA FULL TIME/ PART TIME

OMNIA CONSULTING & SERVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

OMNIA CONSULTING & SERVICE este o firma de consultanta si servicii pentru companiile cu profil industrial si comercial, avand ca activitate principala selectia si plasarea fortei de munca.

Activitatea noastra este centrata in principal pe urmatoarele segmente de interventie:
Management Search;
Cautare si selectie;
Agent de ocupare a fortei de munca in strainatate;
Agent de munca temporara;
Administrarea resurselor umane.

Responsabilitati post:
Realizarea colactionarii si transcrierii corespondentei, proceselor verbale si rapoartelor, la calculator; selectionarea si expedierea corespondentei si a altor documente; executarea lucrarilor de birou de importanta limitata cum sunt: clasarea dosarelor, utilizarea de fotocopiatoare sau pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta; furnizarea de informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei; asigurarea de protocol.

CERINTE

- cel putin studii medii;
- instruirea formala in domeniul biroticii si secretariatului constituie un avantaj;
- cunostinte de operare pe calculator;
- cunoasterea a cel putin o limba straina.
- inteligenta peste nivelul mediu (capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata, judecata rapida, capacitate de deductie logica);
- usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public;
- asumarea responsabilitatilor;
- rezistenta la sarcini repetitive;
- capacitate de relationare interumana;
- adaptare la sarcini de lucru schimbatoare;
- echilibru emotional.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut. Posibilitati de perfectionare si promovare. Salariul si alte facilitati se negociaza dupa interviu.

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE; AGENT DE MUNCA TEMPORARA