Secretara Director Financiar-Administrativ

LOYALIA Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Responsabilitati administrative
¿ Corespondenta in limba germana si limba romana
¿ Asigura traduceri in cadrul intalnirilor, negocierilor, sedintelor, evenimentelor legate de deschiderile de magazine
¿ Pregatirea negocierilor si a contractelor
¿ Mentinerea contactului cu celelalte departamente, in special cu directorii din cadrul acestora

CERINTE

¿ Absolvent studii superioare
¿ Experienta minim 2 ani in domeniul administrativ
¿ Excelente abilitati de comunicare
¿ MS Office ¿ nivel avansat
¿ Limba germana - nivel avansat

Loyalia Romania este o companie specializata in furnizarea de serviicii de recrutare si selectie. Valoarea adusa de serviciile noastre este atentia deosebita pe care o acordam relatiei cu candidatul.
Scopul nostru este acela de a descoperi oamenii iar acestia sunt diversi, complecsi, imposibil de cuantificat intr-o viziune simplista. De aceea noi tratam oamenii ca individualitati, nu ca CV-uri care pot fi ierarhizate si clasate.