SECRETARA cunoscatoare de ITALIANA

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, una dintre cele mai importante companii europene din sectorul producerii de folie de plastic destinata ambalajului industrial si alimentar cautam o persoana serioasa si organizata pentru postul de
OFFICE ASSISTANT

Responsabilitati:

¿ Raspunde la telefon in mod politicos si filtreaza mesajele;
¿ Tine legatura si rezolva problemele legate de firmele furnizoare de servicii cand e cazul;
¿ Sorteaza si indosariaza corespondenta (e-mail, fax, etc);
¿ Utilizeaza bine echipamentele din birou;
¿ Redacteaza si traduce documente Engleza/Romana cind este cazul;
¿ Pregateste deplasarile de afaceri cand este necesar (rezervari bilete avion, hotel, etc);

CERINTE

¿ Absolventa de Studii Superioare;
¿ Foarte bune abilitati lingvistice: Engleza, Romana si Italiana (nivel conversational);
¿ Foarte bune cunostinte de PC;
¿ Persoana foarte organizata, serioasa si responsabila;
¿ Placuta si amabila, cu o atitudine pozitiva;

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, salariu competitiv, posibilitati de promovare;

DESCRIEREA FIRMEI

HR Consulting & Recruitment