Secretara cu bune cunostinte de limba Spaniola

ProfiPower SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru are o experienta de peste 40 de ani in designul si productia de piese pentru industria automobilelor.

Job description
• Ofera sprijin administrativ echipei de lucru
• Gestioneaza, distribuie, primeste si expediaza corespondenta interna si externa
• Gestioneaza apelurile telefonice
• Organizeaza documentele interne, inregistreaza intrarea/ iesirea corespondentei
• Traduce diferite documente
• Planifica intalniri, organizeaza protocoale, achizitioneaza bilete de avion
• Alte activitati legate de postul oferit

CERINTE

Job requirements
• Persoana dinamica
• Cunostinte bune de operare PC (MS Office- Word, Excel, PowerPoint)
• Familiarizata cu echipamentele de birou si modul lor de functionare (e.x. Fax, scanner, copiator etc)
• Bune cunostinte de limba Spaniola (vorbit si scris)
• Cunostinte de limba Engleza- reprezinta un avantaj
• Foarte bune abilitati de tehnoredactare (viteza si corectitudine)
• Atentie la detalii
• Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
• Persoana discreta
• Prezenta placuta, aspect profesionist
• Foarte organizata
• Capabila sa prioritizeze, rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

Offer
• Mediu de lucru modern
• Posibilitatea de a lucra cu adevarati profesionisti
• Oportunitatea de a va dezvolta o cariera
• Oportunitatea de a lucra intr-o companie de renume de pe piata

Daca sunteti interesat de acest post, va rugam vizitati websiteul nostru www.profipower.ro si trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la recrutare@profipower.ro!

ProfiPower is a specialized recruitment company, dedicated to placing professionals with university or advanced degree in the following fields: finance, IT, human resources, sales and marketing, management, legal, and engineering. Our services include permanent and temporary recruitment as well as tailor made human resources-, in- and outsourcing solutions to meet the client\'s specific needs.