Secretara-Contabilitate Primara

Euro Metropola Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- achizitionarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului central ¿ pentru office;
- preluarea si distribuirea apelurilor telefonice si alte activitati specifice de secretariat;
- preluarea de mesaje si vizitatori;
- optimizarea cheltuielilor administrative;
- primeste si distribuie corespondenta conform regulamentului de ordine interioara;
- indosariaza si arhiveaza documentele;
- comunicarea tuturor documentelor catre clientii companiei;
- efectuarea tuturor activitatilor specifice de secretariat;
- sustinerea activitatii departamentelor vanzari, contabilitate, administrativ;
- administrarea contractelor;
- mentinerea unuei bune relatii cu furnizorii;
- mentinerea unei relatii permanente cu clientii actuali ai companiei;
- planificarea bugetelor lunare de venituri si cheltuieli impreuna cu conducerea companiei;
- registru de casa;
- operatiuni bancare.

CERINTE

- persoana comunicativa, motivata, activa, prezenta placuta;
- persoana dinamica, inteligenta, cu o implicare profunda maxima;
- limba engleza - conversatie - nivel mediu;
- cunostinte PC ( Word, Excel, Powerpoint, Outlook);
- contabilitate primara;
- capacitate de a lucra in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- capacitate de munca in conditii de presiune si stres.

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- experienta anterioara in domeniu;
- cunoasterea unei limbi straine - engleza;
- cunostinte de contabilitate primara.

Oferta (bonus):
- mediu de lucru placut;
- salarizare occidentala;
- carte de munca;
- conditii deosebite de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie cu profil imobiliar la un inalt nivel.
Nu uita ca investitiile inteligente sunt cheia afacerilor de succes.
Specialistii Euro Metropola Invest sunt garantia succesului tau.
Am crescut si vom mai creste alaturi si datorita tie!