Secretara (casa de avocatura)

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune:

- preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor catre diverse departamente
- intampinarea clientilor sau invitatilor si conducerea lor catre salile de intalniri
- preluarea corespondentei
- asigurarea protocolului pentru intalniri
- indosariere si arhivare documente
- utilizarea aparuatirii de birou (fax, xerox, imprimanta, etc)
- inregistrarea diverselor documente in registrul de intrari-iesiri
- alte activitati de secretariat / receptie
- program de lucru: 08:30-18:00
- sediul firmei angajatoare: zona Armeneasca

CERINTE

Persoana selectata trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- sa cunoasca limba engleza
- sa aiba cunostinte de operare pe calculator
- sa fie organizata, serioasa, dedicata muncii sale
- sa fie un angajat stabil, de incredere
- sa aiba un aspect fizic placut si o atitudine deschisa, atenta
- sa aiba spirit proactiv, de implicare si ajutor

BENEFICII OFERITE

Salariu fix atractiv (300 eur net) + bonuri de masa + alte bonusuri + asigurare medicala privata.

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.