SECRETARA CABINET DIRECTOR GENERAL

ASTRA ASIGURARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaz¿ ¿i gestioneaz¿ agenda Directorului General al companiei
- Înregistreaz¿ coresponden¿a primit¿
- R¿spunde la apelurile telefonice sau la solicit¿rile vizitatorilor directionandu-i catre persoana interesata din cadrul Cabinetului
- Asigur¿ suport managerial pentru elaborarea unor documente specifice în func¿ie de solicit¿ri

CERINTE

- Minimum 1 an experienta într-o pozi¿ie de secretariat
- Absolvent studii superioare
- Limba englez¿ nivel - avansat
- MS Office - avansat
- Excelente abilit¿¿i de comunicare,
- Flexibilitate,orientare c¿tre rezolvarea problemelor

ASTRA ASIGURARI este una din companiile private de elita din Romania.
Cuvintele cheie pentru expansiunea ASTRA ASIGURARI sunt modernizarea si flexibilitatea. Comunicam permanent cu clientii nostri, perfectionandu-ne produsele si personalul astfel incat sa oferim servicii superioare calitativ, in acord cu exigentele acestora.