SECRETARA BIROU TRADUCERI

DELTRA CELES ACT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Biroul de traduceri Deltra Celes Act doreste sa angajeze pe termen lung secretara cu atributii de coordonare proiecte traduceri/legalizari.

Program full-time: Luni - Vineri, 8 ore / zi

Ce responsabilitati veti avea:
- Coordonarea proiectelor de traduceri si legalizari: ofertare / preluare / procesare comenzi.
- Verificare / revizuire de traduceri efectuate de traducatorii colaboratori.
- Coordonarea echipei de traducatori colaboratori.
- Pregatire dosare pentru legalizari acte.
- Completarea rapoartelor interne de activitate.
- Minime deplasari in afara biroului pentru sarcini de serviciu, in Bucuresti, in timpul programului de lucru.

Job back-office.

Oferim si asteptam seriozitate.

CERINTE

Criterii de selectie:

In primul rand, cautam o persoana care cunoaste foarte bine limba engleza - scris.
Va rugam aplicati doar daca puteti dovedi o buna cunoastere a limbii engleze. La interviul de angajare va avea loc o testare in acest sens.

Persoana dinamica, serioasa, implicata, cu excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala, cu puternic simt al raspunderii.

Disponibilitate imediata.

BENEFICII OFERITE

- decontare transport (metrou / RATB)
- prime de loialitate

Agentie de traduceri cu adresa de activitate in zona Colentina, Bucuresti.
Clienti la nivel local, national si international.
Oferim seriozitate si profesionalism.
Gaseste toate anunturile pentru meseria Secretara