SECRETARA - ASISTENTA DIRECTOR GENERAL

RAFI INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde la telefon si opereaza fax - scaner - e-mail;
- cunoaste bine Word - Excel - Outlook si poate opera cu usurinta aceste programe;
- tine diverse tipuri de evidente - personal HR, documente;
- face rezervari hotel - avion, organizeaza deplasarile personalului;
- tine evidenta angajatilor, urmeaza cursuride specializare in evidenta - operare carti de munca - formalitati legale resurse umane;
- tine evidenta documentatiei - certificatelor privind produsele - furnizorii firmei;
- primeste Monitorul Oficial in format electronic si-l arhiveaza- transmite persoanelor interesate;
- corespondenta curenta a firmei;

CERINTE

- persoana bine organizata, meticuloasa;
- persoana rezistenta la stres, ce poate urmari - monitoriza termene stricte;
- persoana cu bune abilitati de invatare - acumulare - perfectionare;
- buna cunoastere a limbii engleze (corespondenta - e-mail - cu persoane de legatura din Germania);
- sunt avantajate persoanele care au ajuns la varsta/experienta la care apreciaza stabilitatea, un loc de munca sigur, intr-un colectiv relativ mic;
- sunt dezavantajate/nedorite persoanele ce doresc o ocupatie temporara, pana la finalizarea studiilor sau pana la traversarea unei anumite perioade;
- NE INTERESEAZA DOAR COLABORARI PE TERMEN LUNG - NEDETERMINAT

BENEFICII OFERITE

posibilitatea de crestere a salariului, in timp, in functie de performante - rezultatele muncii.
La inceput: perioada de proba 1-3 luni: 1.800 lei NET
Imediat dupa perioda de proba: 2.000 lei NET urmand eventuale cresteri in functie de rezultate.

Reprezentanta in Romania a unui grup de firme din Germania, producatori de instrumentar si aparatura medicala pentru chirurgie - bloc operator.
Activam de 14 ani pe piata romaneasca.
Detalii: www.rafi.ro;