Secretara/ Asistent Resurse Umane

PROCER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de secretariat;
- administrare CVuri, comunicare primara cu candidatii;
- stabilirea profilului candidatului si tipului de proiect potrivit si de interes pentru acesta;
- actualizare/ administrare baza de date online.

CERINTE

- absolvent facultate sau student in anii terminali;
- capacitate foarte buna de organizare;
- persoana de incredere si responsabila;
- spirit de initiativa si comportament proactiv;
- flexibilitate in comunicare;
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil, cu posibilitate de crestere in functie de rezultate.

- Area of activity: leading Romanian employment agency and Technical Engineering Recruitment Consultant for projects in Romania and worldwide.
- Representing the following companies: Representative in Romania for major internation Engineering Recruitment Agencies TEKNICA UK, SWIFT UK, NES OVERSEAS,etc.