Secretara/Asistent Relatii Publice si Comunicare

Business Information Systems (BIS) SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluarea si redirectarea apelurilor telefonice si a mesajelor;
• Inregistrarea documentelor sosite;
• Intretinerea si actualizarea permanenta a bazei de date privind clienti, furnizori etc;
• Mentinerea fluxului continuu, electronic de stiri in domeniile de inters pentru activitatea societatii;
• Activitati de protocol;
• Participarea la diferite actiuni de marketing si promovare imagine BIS.

CERINTE

• Studii medii sau superioare;
• Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Power Point, Access, Internet Explorer);
• Limba engleza, nivel avansat;
• Capacitatea de comunicare si de lucru in echipa;
• Dorinta de dezvoltare personala si profesionala;
• Capacitate de lucru si in conditii de stress.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial competitiv;
• Un mediu placut pentru desfasurarea activitatii alaturi de o echipa dinamica si performanta.

BIS este o companie romaneasca producatoare de software care s-a specializat pe dezvoltarea de sisteme de plati pentru domeniul bancar, bazat pe standarde internationale.
BIS a dezvoltat solutii de plati intra/inter/extra bancare de nisa (qPayIntegrator), solutii de continuitate operationala si recuperare din dezastru (Esfera, FMA) – pentru mai multe detalii vizitati http://www.bisnet.ro.