Secretara - Asistent Manager - Operator Facturare

AUTOCHEMICALS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redactarea corespondentei interne si externe;
- Redactarea de facturi;
- Mentinerea firmei in contact cu clientii, furnizorii , tertii;
- Activitati sporadice de protocol.

CERINTE

Limbi straine:
- Italiana, Engleza - cel putin bun, la scris si vorbit;

Cunostinte PC :
- Capabile sa permita o redactare rapida a
documentelor in WORD-EXCEL , programe de contabilitate, Internet;

- Varsta minima - 25 de ani;

Carnet de conducere:
- Cat B , cu vechime minim 5 ani;

Calitati vizate :
- Inteligenta, exprienta, onestitate, rezistenta la
stres, MULTITASKING

BENEFICII OFERITE

BENEFICII PENTRU ANGAJAT :
- Angajarea cu forme legale in intregime si pentru toate aspectele;
- Program de lucru 09-17.30 de Luni pana Vineri;
- Telefon de serviciu;
- Posibil autoturism de serviciu (dupa demonstrarea performantei angajatului);
- Cresterea anuala a venitului;
- Un salariu net pentru inceput de 400 Euro /luna, negociabil imediat in functie de performanta dovedita;
- Prime, bonificatii pentru merite si rezultate corespunzatoare;
- Respectul nostru.

DESCRIEREA FIRMEI

Ce oferim :

Un loc de munca intr-o firma stabila cu o cifra de afaceri de cca 3.000.000 Euro in anul 2007 , cu experienta si aflata permanent in dezvoltare, cu parteneri straini care ocupa primele pozitii mondiale in domeniu .