Secretara / Asistent manager

SC 2K TELECOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice si a faxurilor;
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din institutie;
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
- inregistrarea, scanarea, indosarierea si arhivarea documentelor, corespondentei si a mesajelor primite;
- redactarea corespondentei necesara desfasurarii activitatii zilnice;
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail;
- actualizarea si intretinerea bazei de date de clienti;
- coordonarea si realizarea expeditiilor de corespondenta si marfa;
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- stabileste legaturile telefonice dintre furnizori, clienti si compartimentele implicate in rezolvarea problemelor curente;
- traducere documente; contabilitate primara

CERINTE

- studii superioare (studii economice finalizate reprezinta un avantaj);
- abilitati de planificare a timpului si a sarcinilor;
- cunoasterea programelor din pachetul MS Office (Word, Excel);
- responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate si dinamism;
- capacitate de adaptare si invatare rapida, atenţie distributivă, atenţie la detalii;
- persoana organizata, dinamica si cu spirit de initiativa, cu atitudine pozitiva;
- persoana cu capacitati foarte bune de comunicare si relationare;
- disponibilitate pentru lucru cu program prelungit rezistenta la stress;
- fuenţă în exprimare, atât în limba română, cât şi în limba engleză (scris şi oral). Orice alte limbi străine de circulaţie internaţională cunoscute reprezintă un plus;
- cunoştinţe de contabilitate primară;
- experienta minim 2 an intr-un post similar reprezinta avantaj;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performanta;
- mediu de lucru profesionist;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung;
- conditii moderne de lucru, intr-o firma solida, in permanenta crestere si dezvoltare;

Incepand cu anul 2005 cand 2K Telecom a devenit membru al grupului IT Asesoft, compania a cunoscut o evolutie fulminanta ajungand in 3 ani unul dintre cei mai important operatori de telecomunicatii din Romania pe zona de retele private virtual.
2K Telecom opereaza o retea nationala cu acoperire in majoritatea oraselor si localitatilor cu peste 10000 de locuitori, construita peste tehnologie de ultima generatie si echipamente de top, infrastructura ce permite furnizarea de servicii de date/voce/video de mare capacitate destinate clientilor business.