Secretara-Asistent Manager

NELSIM GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia apelurile telefonice si efectueaza legaturile telefonice cu interiorul/exteriorul firmei.
Intampina vizitatorii (clienti-furnizori) si efectueaza activitatile de protocol.
Gestioneaza corespondenta si documentele primite.
Redacteaza diferitele materiale, situatii, rapoarte, eventual efectueaza traduceri de materiale.
Raspunde de integritatea si de pastrarea confidentialitatii documentelor pe care le gestioneaza.
Efectueaza inregistrarea documentelor intrate si iesite din firma.
Cunoaste modul de utilizare si foloseste optim aparatura de birou (fax, copiator, scaner, centrala telefonica)

CERINTE

Atitudine pozitiva, spirit organizatoric, abilitati de prezentare, orientare spre rezultate, receptivitate la nou.
Disponibiliate de lucru atat cat este nevoie cand este nevoie.
Cunostinte bune si experienta in utilizarea PC in limbajele MS Office (Word, Excel, Power Point), Internet.
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa.
Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- salariul se va negocia in cadrul interviului, functie de experienta, abilitati si atitudine.

Societate comerciala specializata in domeniul constructiilor civile si industriale