Secretara/Asistent Manager

PALMER CONSULT - International Recruitment CO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluare si transmitere mesaje, corespondenta prin fax, e-mail, posta;
Informare generala a clientilor referitor la programe si proceduri (raspuns la telefon, e-mail, messenger, face to face);
Redactare scrisori, e-mailuri, diverse materiale;
Multiplicare materiale;
Pregatirea intalnirilor cu colaboratori externi si interviurilor cu candidatii;
Primirea clientilor - receptie;
Administrarea programarilor si agendei managerului;
Organizare intalniri;
Traduceri documente;
Administrare dosare;
Contabilitate primara (intocmire facturi, evidente)

CERINTE

- cunostinte avansata de limba engleza (scris si vorbit) - cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj;
- cunostinte avansate PC;
- experienta sau abilitati in administrarea relatiilor lor clientii;
- abilitati de comunicare excelente;
- persoana organizata;
- prezenta fizica placuta;
- cunostinte sercretariat (trimitere e-mailuri, raspuns la telefon, trimitere faxuri etc)
- cunostinte de contabilitate primara, drept se considera un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salar fix + bonusuri);
Se ofera training periodic;
Posibilitate de a beneficia de cursuri de formare profesionala;
Posibilitate de promovare rapida;
Posibilitate de a face parte dintr-o echipa dinamica;
Posibilitate de lansare sau dezvoltare a carierei in domeniul resurselor umane.

Agentie romano-britanica de recrutare si plasare de forta de munca pe piata interna si internationala acreditata de Ministerul Muncii si Solidaritatii Sociale.

Pentru mai multe detalii despre agentie si oferte va invitam sa vizitati site-ul oficial al agentiei
www.palmer-consult.com sau

Telefon: 021 3187327, 021 3134459
CONNEX: 0724 999547
ORANGE: 0744 526825
ZAPP: 0788 674 484