Secretara/asistent manager

PAV Administrare Imobiliar SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenta oferita managerului general al societatii, urmarirea contractelor in derulare, pastrarea legaturii cu clientii si furnizorii

CERINTE

Cunostinte de Word, Excel, eventual Access, PowerPoint, limba engleza ft bine,spaniola bine,cunostinte contabilitate primara, carnet de conducere cat. B, eventual experienta 1-2 ani, simt organizatoric

BENEFICII OFERITE

Salariu 600 euro, carte de munca

PAV Administrare Imobiliara are ca scop principal eficientizarea la maxim a investitiilor clientilor nostri. Aceasta se face printr-o gama larga de servicii legate de administrarea proprietatilor:
- reprezentarea intereselor proprietarului in relatia cu chiriasii si cu tertii: autoritatile publice, furnizorii de utilitati si furnizorii de servicii
- publicitate si asistenta pentru inchirierea sau vanzarea imobilului
- rapoarte lunare asupra tuturor aspectelor legate de imobil – financiar, tehnic etc.
- gestionarea aspectelor financiare – plati utilitati, taxe, impozite si altele, incasari chirii
- verificarea tehnica periodica a imobilului, pentru buna sa functionare; efectuarea de lucrari de intretinere si reparatii verificarea tehnica periodica a imobilului, pentru buna sa functionare; efectuarea de lucrari de intretinere si reparatii
- paza si curatenie