SECRETARA, asistent manager

MICROTOP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizeaza agenda Directorului General (stabileste audiente si intalnirile acestuia)
- organizeaza documentele Directorului General
- organizeaza corespondenta Directorului General
- traduce diverse documente si materiale (engleza-romana; romana-engleza)
- intocmeste periodic sau in functie de solicitari diverse rapoarte sau documente
- preia o parte din atributiile Directorului General la solicitarea expresa a acestuia si in limita unor delegari concrete;
- actualizeaza agenda telefonica generala si datele de contact ale pertenerilor de afaceri (Outlook Express)

CERINTE

-limba engleza scris si vorbit foarte bine;
-operare PC (Word, Excel, Outlook Express, navigare internet)
- disponibilitate pentru un program prelungit;
- la momentul angajarii sa nu desfasoare nici un curs de lunga durata (facultate, colegiu, master etc.)
- domiciliu stabil in Bucuresti;

avantaj in selectie:
- cei care au terminat o facultate de inginerie;

BENEFICII OFERITE

Salariu corespunzator

Domeniu de activitate al firmei : firma ofera asistenta tehnica si livrari de produse in domeniul controlului de calitate
vezi www.microtop.ro