SECRETARA ASISTENT MANAGER

PROMECON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentul Manager se ocupa in principal de corespondenta transmisa partenerilor de afaceri ai organizatiei, comunicarea interpersonala cu persoanele implicate in realizarea contractelor, gestionarea informatiilor obtinute in desfasurarea activitatii proprii .
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate,
- indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati,
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice,
- asigurarea transmiterii / receptionarii documentelor prin posta, fax, e-mail- actualizarea bazei de date documente,
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management,
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare,
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca,
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp,
- capacitate de a respecta termene limita,
- atentie catre detalii,
- cunostinte de limba engleza avansat; SPANIOLA avansat,
- cunostinte operare PC ( MC Office).

CERINTE

- cunostinte de limba engleza sv,spaniola av.
-experienta minima
- seriozitate, orientarea spre rezultate si dorinta de perfectionare;
- abilitati foarte bune de comunicare, relationare, organizare si planificare, capacitate de analiza si sinteza; corectitudine, flexibilitate, perseverenta;
- capacitate de a redacta rapoarte clare;
- capacitate de a lucra organizat cu termenele limita;
- abilitati de comunicare interpersonala.
- disponibilitate pentru program prelungit, deplasari. in tara si strinatate
=aspect fizic placut

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru tanar si motivant;
- posibilitatea dezvoltarii carierei.
-salariu atractiv
Candidatii care corespund cerintelor si sunt interesati de acest job, pot trimite CV-ul la e-mail
promecon1@yahoo.com

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA