SECRETARA / ASISTENT MANAGER

Agroelf

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia si redirectioneaza apelurile telefonice, activitati de protocol,
Tehnoredacteaza diverse documente, le transmite prin fax sau email.
Stabileste si organizeaza intalniri,
Copiaza si arhiveaza documente contabile
Preia documente specifice in vederea indosarierii si transmiterii lor, serviciului de contabilitate, urmareste cursul acestora.
Furnizarea diverselor rapoarte solicitate de superiorul direct
Relatia cu banca, efectueaza operatiuni electronice de plati in lei si valuta
Emiterea avizelor si a .facturilor de vanzare a marfurilor
Colaboreaza la activitatea de iventariere a stocului de marfuri
Declaratii lunare Institutul National de Statistica

CERINTE

Cunostinte de contabilitate primara
Cunostinte solide privind utilizarea produselor Microsoft. (Windows, Office).
Aptitudini bune de comunicare orala si scrisa.
Conducator auto categ. B .
Studii medii de contabilitate sau superioare cu caracter economic
Cunoscator limba engleza, limba franceza reprezinta un avantaj
Minim 1 an experienta in contabilitate, cunostinte generale de management al platilor
Cunoştinţe de legislaţie financiar-contabila
Persoana organizata, riguroasa, dinamica

BENEFICII OFERITE

decontare transport.