SECRETARA ASISTENT-MANAGER

SC Spiri Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

2. OBIECTIVUL POSTULUI:
Funcţia de secretară presupune omniprezenţa ei la diferite activităţi organizate de conducere, consemnarea lucrărilor respective, preluarea, plasarea şi arhivarea documentelor rezultate, etc.

CERINTE

Cerinte:

studii superioare finalizate .
experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
flexibilitate, sociabilitate;
rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;

Constituie un avantaj:

experienta in activitatea de secretariat;
intentia de colaborare pe termen mediu si lung;
orientare catre rezultate;
cunostinte economice, sau de contabilitate;

3. RESPONSABILITATILE POSTULUI:
preia şi transmite mesaje,
redactează corespondenţa simplă,
expediază corespondenţa,
primeşte vizitatorii,

are cunoştinţe de contabilitate.

4. RELATIILE DE MUNCA
Secretara este subordonata Directorului General.
Secretara colaboreaza cu:

ceilalti angajati ai firmei;
serviciul financiar-contabil pentru confirmarea evidentei .

5. SCHITA POSTULUI
Secretara desfasoara urmatoarele activitati:

Intocmeste si actualizeaza baza de date;

Tine evidenta platilor;
Intocmeste facturi

Primeste vizitatorii;
Asigura protocolul;
Participa la sedintele saptamanale organizate in cadrul firmei;

6. CONDITIILE FIZICE:
Secretara isi desfasoara activitatea la sediul firmei din Bucuresti, dotat cu calculator si echipamente periferice, avand acces la telefon, fax, internet.
Disponibilitate la un program prelungit.

8. CARIERA PROFESIONALA:
Secretara poate promova in functia de asistent manager

Componenta dosarului de aplicatie
Curriculum Vitae preferabil in format Europass, in limba
romana

BENEFICII OFERITE

7. SALARIUL SI CONDITIILE ASIGURATE:
Salariul este confidential. Suma poate varia in functie de pregatirea, experienta si performantele angajatului.

Firma de proiectare constructii civile si industriale cu experienta de 22 ani in domeniu ( sediul in Bucuresti).Pentru mai multe informatii vizitati site nostru www spiricom.ro