SECRETARA (ASISTENT MANAGEMENT)

S.C. INTERSNACK ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati administrative de birou
- activitati de receptie a vizitatorilor, preluare si distribuire apeluri telefonice, mesaje, e-mailuri, faxuri;
- inregistrare si arhivare documente;
- traducerea diferitelor documente si contracte (romana-engleza, engleza-romana);
- organizarea diverselor evenimente interne sau externe ale companiei

CERINTE

- abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare, orientare catre rezultate si respectare termene limita, cu spirit de initiativa;
- absolvent studii superioare;
- cunostinte avansate limba engleza (limba germana - reprezinta un avantaj);
- experienta in folosirea internetului si a aplicatiilor Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
- experienta in domeniu de minim un an constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor
- Salariu motivant, pe masura realizarilor

Compania INTERSNACK, cunoscuta pe piata din Romania prin marcile Chio, Pom-Bar si Felix, cauta candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala Bucuresti pentru pozitia de Secretara (Asistent Management).