Secretara Administrativ

PIERREPI PRESSOFUSIONI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de achizitia de materiale de consum;
- mentine relatia cu furnizorii si clientii;
-intocmeste rapoarte catre serviciul contabilitatea;
- activitati de receptie a vizitatorilor, preluare si distribuire apeluri telefonice, mesaje, e-mailuri, faxuri;
- redactarea si expedierea corespondentei
- inregistrarea in baza de date si arhivarea documentelor
- asigurarea protocolului pentru clienti si invitati
- activitati administrative de birou
- traducerea diferitelor documente si contracte
- organizarea diverselor evenimente interne sau externe ale companiei;

CERINTE

- abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare, orientare catre rezultate si respectare termene limita, cu spirit de initiativa;
- absolvent studii superioare de preferinta economice;
-cunostinte contabilitate;
- cunostinte avansate de limba italiana si/sau de limba engleza;
- experienta in folosirea internetului si a aplicatiilor Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
- experienta in domeniu de minim un an.
- carnet de conducere B

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor
- Salariu motivant si bonusuri pe masura realizarilor

Firma producatoare de calorifere din aluminiu , parte integranta a Grupului Ragaini, leader mondial in domeniu.