Secretara

ALNANTO IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Absolvent studii superioare sau student

Cunostinte foarte bune de MS OFFICE (Excel, Word).

Persoana ordonata si foarte dinamica

Important!!!
Acest post presupune organizare, responsabilitate !
Acest post presupune a învata multe in fiecare zi !
Acest post presupune perseverenţă şi încăpăţânare !

CERINTE

Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat.

Gestionarea apelurilor telefonice si a fluxurilor de documente din cadrul companiei.

Organizarea si arhivarea documentelor.

Intocmirea de rapoarte si analize catre conducerea societatii.

Asigurarea suportului general administrativ.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu după rezultatele obtinute şi efortul depus.
- Bonusuri de performanta.
- Telefon mobil platit de firma.
- Decontarea mijloacelor de transport în comun sau a combustibilului pentru masina.
- Oportunitatea de a lucra şi a te dezvolta într-o echipă tinara.
- Posibilitati reale de promovare

O companie care stie ce vrea, stie in ce directie merge, si in ce directie sa mearga.