Secretara

S.C. Zece si Fiii S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea a noi membrii, capabili sa se ocupe de activitati diverse in cadrul companiei.
Persoana ideala este capabila sa se ocupe de urmatoarele responsabilitati:
- secretariat (tel, email, salarii, rapoarte)
- assistant manager (planifica intalniri,organizeaza evenimente )
- customer service
- manager proiecte online (turism, imobiliare, asigurari, web design)

Daca iti doresti un job la program, care sa-ti asigure un salariu banal dar sigur, NU APLICA !!!

Ne intereseaza persoane inteligente, dispuse sa participe activ la dezvoltarea companiei, capabile sa se ocupe de o afacere, cu motivatie reala, dispuse sa invete, sa faca sacrificii, si sa creasca alaturi de noi.

CERINTE

Cerinte

- limba engleza
- cunostinte foarte bune operare pc
- cunostinte foarte bune internet
- capabile sa dezvolte un proiect
- bun organizator

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu de baza + bonus proiect

DESCRIEREA FIRMEI

Media / Comunicare