SECRETARA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de secretariat si suport administrativ(ex:aprovizionare consumabile, asigurarea bunei funcţionari a biroului)pentru toate departamentele companiei;
- Contabilitate primara;
- Asistarea departamentelor companiei în relaţia cu clienţii(ex.contactarea clienţilor,transmiterea documentelor,stabilirea intilnirilor,primirea clienţilor);
- Preluarea si administrarea corespondentei si apelurilor telefonice;
- Asistarea salariatilor societatii in probleme de comunicare,documentare si coordonare interna;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
- Indosarierea si arhivarea documentelor companiei;
- Lucru cu baza de date a companiei;
- Rezervari hotel,bilete avion,auto,etc,pentru oricare dintre angajatii companiei;
- Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute.

CERINTE

S.C.AZZURRA PIATTAFORME S.R.L. angajeaza,cu contract de munca,Secretara,o persoana energica care sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- Experienta de minim 1 an intr-un post similar;
- Entuziasm si initiativa;
- Cunostinte bune de limba engleza si italiana( nivel mediu - reprezinta un avantaj );
- Capacitate buna de comunicare, relationare si organizare a timpului si sarcinilor;
- Atentie la detalii;
- Bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office, Microsoft Outlook)
- Responsabilitate,ordine,corectitudine si seriozitate;
- Persoana extrovertita,gata sa-si ofere suportul atat colegilor cat si clientilor.
- Permis de conducere categoria B(obligatoriu)