Secretara

Cris Med Family

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza agenda directorului general
- programeaza si organizeaza sedinte, audiente, intalniri
- intocmeste minuta in urma participarii la diferite sedinte si intalniri
- elaboreaza si redacteaza diferite rapoarte si situatii cerute de management
- copiaza/redacteaza si traduce diferite documente
- mentine legatura cu furnizorii de servicii pentru a asigura transportul si cazarea in cazul deplasarilor in interes de serviciu ale angajatilor/partenerilor societatii
- asigura serviciul de protocol
- promoveaza imaginea firmei prin activitatea pe care o desfasoara

CERINTE

- Limba engleza (nivel mediu - avansat)
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de medicina muncii