SECRETARA

S.C. PERFECT CASA INTERMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Perfect Casa este o agentie imobiliara specializata pe tranzactionarea imobilelor de lux.
Activitatile importante solicitate candidatului sunt:
-preluarea apelurilor telefonice si repartizarea lor catre agenti;
-introducerea ofertelor in baza de date si pe alte site-uri;
-redactare documente
-diverse evidente (contracte, banere etc);
-activitate de protocol;
-contabilitate primara;

CERINTE

-bune abilitati de comunicare;
-persoana sincera, deschisa, pozitiva;
-entuziasm;
-buna organizare;
-cunostinte limba engleza la nivel avansat;
-cunostintr avansate PC;
-viteza de redactare documente;
-experienta in domeniul imobiliar constituie un avantaj;
-perioda de proba 1 luna;

BENEFICII OFERITE

-salariu in functie de experienta si cunostinte;se discuta la interviu.
-comision din vanzarile agentilor;
-mediu de lucru placut si profesional;
-sediu zona Primaverii foarte aproape de statie de metro, mijloace de transport;