Secretara

SC DUAL PROMO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-executarea lucrărilor de registratura generală (sortarea, înregistrarea, datarea, distribuirea);
- lucrări de corespondenţă primită şi emisă de unitate;
-lecturarea corespondenţei primite, prezentarea la conducere, înregistrarea, repartizarea şi urmărirea rezolvării corespondenţei primite;
-pregătirea corespondenţei pentru expediere, predarea si expedierea directă, după caz, asigurarea transportului corespondenţei prin organizarea muncii curierilor;
- evidenţa necesarului de consumabile şi evidenţa de personal;
-pregătirea călătoriilor de serviciu ale directorului, rezervarea de bilete, a camerei de hotel, pregătirea documentelor necesare pentru întâlnirile de lucru, contactarea persoanelor cu care trebuie să se întâlnească directorul şi stabilirea programului;
-organizarea sistemului informaţional: primirea prelucrarea şi transmiterea informaţiilor;
-preluarea email-urilor si redirectionarea lor;
-primirea şi transmiterea comunicărilor telefonic;
-difuzarea în unitate a deciziilor şi instrucţiunilor cu caracter de circulată.

CERINTE

- cunoasterea limbii enlgeze la nivel avansat;
- cunostinte operare PC, Word, Excel, Internet, e-mail;
-buna organizare;
-seriozitate;
-persoana deschisa catre comunicarea cu publicul;
-experienta in domeniul secretariat/administrativ.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix

Dual Promo este o companie cu capital 100% romanesc infiintata in 1999, activand in domeniul produselor promotionale.
Din 2002 este membru PSI (Present Service Institut- cea mai importanta asociatie europeana din domeniul produselor promotionale).
Membru fondator APIIP- Asociatia Producatorilor si Importatorilor din Industra de Publicitate din Romania.
Joint venture cu INSPIRION GmbH, unul dintre primii trei furnizori europeni de produse promotionale, in vederea infiintarii in 2005 a companiei INSPIRION Romania.
Produse promotionale din import (Europa si Asia), produse realizate in atelierul propriu: marca FIRENZE (articole promotionale din piele florentina).