Secretara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia si redirectioneaza apelurile telefonice, fax-urile, corespondenta si asigura indosarierea documentelor;
- Tine condica de prezenta si urmareste semnarea ei;
- Sprijina diverse activitati de protocol si de marketing ale firmei;
- Urmareste necesarul lunar de produse de birotica, papetarie si intretinere curenta;
- Realizeaza comenzile pentru aprovizionarea cu apa;
- Tine evidenta intrarilor si iesirilor de documente (agenda zilnica);
- Pregateste deplasarile de afaceri cand este necesar (rezervari bilete avion, hotel, etc);
- Colaboreaza cu celelalte departamente in vederea solutionarii cerintelor clientilor

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Persoana organizata, ordonata, responsabila, amabila, meticuloasa si flexibila;
- Capacitate de colaborare, comunicare si relationare, lucru in echipa;
- Capacitate de respectarea termenelor limita;
- Cunostinte solide de operare calculator (Pachetul Office: Word, Excel, Outlook);
- Capacitate si interes de invatare, gandire logica;
- Initiativa pentru rezolvarea problemelor.