Secretara

Fondul de Protectie a Victimelor Strazii

Job expirat

RESPONSABILITATI

• preia si redirectioneaza apelurile telefonice;
• primeste/ transmite/ repartizeaza/ inregistreaza corespondenta, fax-urile, email-urile;
• pregateste corespondenta si o expedieaza;
• tehnoredacteaza diverse documente;;
• pastreaza legatura cu diversi furnizori, parteneri, si asigura necesarul de rechizite/papetarie/materiale de protocol
• intampina vizitatorii
• realizeaza rezervari de avion, hotel, restaurant
• asigura protocolul pentru diferite evenimente

CERINTE

Cunostinte de limba engleza nivel avansat (scris, vorbit, citit)
Cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj;
Cunostinte PC ( Outlook, Word, Excel, Power Point )
Seriozitate, onestitate, rabdare
Tinuta si prezenta agreabile

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu

Asociatie profesionala a societatilor de asigurare autorizate sa practice asigurari de raspundere civila auto- RCA in Romania.
Pentru mai multe informatii accesati site-ul www.fpvs.ro.