Secretara

City Systems Guard SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati de secretariat si corespondenta ( preluare / transmitere mesaje e-mail, fax, telefon) ;
Verifica si coordoneaza agenda zilnica a biroului
Mentine contacte cu toti colaboratorii firmei ;
Mentine contactele in cadrul firmei ;
Se implica in proiecte pentru dezvoltarea activitatilor firmei;
Mentinerea contactelor cu furnizorii si prestatorii( Apa Nova, Rebu, Electrica, Romtelecom, contabilitate, service calculatoare, etc.)
Centralizarea datelor obtinute de la colaboratori;
Urmareste desfasurarea proiectelor din punct de vedere administrativ ( plati/ scadente, succesiunea diferitelor faze ale proiectelor, respectarea termenelor, coordonarea intalnirilor de lucru );
Eliberează acte firmă,acte contabile
Aprovizionează cu consumabile,păstrarea ordinii în acte şi în birouri,
umina, întreţinere ),
Întocmeşte ordine de deplasare în ţară şi în străinătate şi prezintă decontul de cheltuieli,
Activitati de contabilitate primară si resurse umane

CERINTE

• Pregatire de specialitate: studii superioare ( de preferinta economice sau limbi straine)
• Cunostinte operare PC: Microsoft Office, Outlook, navigare Internet
Cunostinte contabilitate primara, secretariat si de HR
• Abilitati, calitati si aptitudini necesare: corectitudine, atentie, implicare, bun organizator,
• O limba straina ( de preferinta engleza sau franceza

S.C. CITY SYSTEMS GUARD S.R.L. este o societate privată de pază, licenţiată în baza legii 333/2003, specializată pe realizarea pazei fizice prin dispozitive constituite din agenţi de pază calificaţi şi pregătiţi să acţioneze în diverse condiţii, cu profesionalism şi responsabilitate.