Secretara

NISSA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor telefonice ale clientilor;
- Mentinerea relatiilor cu clientii si furnizorii straini;
- Preluarea, inregistrarea si directionarea corespondentei;
- Gestionarea documentelor privind clientii;
- Intocmirea diverselor documente in limba engleza, franceza si italiana;
- Gestionarea corespondentei in limba engleza, franceza si italiana;
- Redactarea de documente, rapoarte, informari si comunicari generale;
- Asista directorul general in desfasurarea activitatilor si in proiectele pe care acesta le deruleaza;
- Inregistrarea, scanarea, i ndosarierea, arhivarea diverselor contracte si documente ale companiei.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte solide de limba engleza si franceza (vorbit, scris, citit) – conditie obligatorie;
- Cunostinte limba italiana, spaniola sau germana – prezinta avantaj;
- Cunostinte solide operare PC: Word, Excel, Power Point, Internet;
- Experienta in domeniu minimum 2 ani;
- Rezistenta la stres;
- Abilitati foarte bune de comunicare, organizare, planificare a timpului si a sarcinilor;
- Responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate si dinamism;
- Capacitate de adaptare si invatare rapida;
- Aspect fizic placut (profesional - bussines);
- Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv;
- Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante.

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.
Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate de noi.