Secretara

SC HyperCubic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor telefonice ale clientilor;
- Receptie clienti, stabileste intalniri
- Intocmirea fiselor de intrare/iesire echipamente
- Contactare clienti
- Tinerea evidentei documentelor companiei
- Abilitati foarte bune de comunicare, organizare, planificare a timpului si a sarcinilor;
- Responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate si dinamism;
- Capacitate de adaptare si invatare rapida;
- Aspect fizic placut (profesional - bussines);
- Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;

CERINTE

- abilitati de organizare si planificare a activitatilor;
- punctualitate si seriozitate, responsabilitate si dinamism
- abilitati de operare pc
- prezenta agreabila
- sociabila, comunicativa, organizata
- activitati de receptie

BENEFICII OFERITE

- Decontare transport
- Dupa perioada de proba se face carte de munca
- Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante

Compania ofera servicii de externalizare IT, hosting si service de laptopuri.