Secretara

SC REINVENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

completare formulare, scanare si xerox documente

primirea actelor de la clienti, aranjarea si arhivarea documentelor

raspunde si redirectioneaza apelurile telefonice

intampina vizitatorii, determina natura vizitei si ii directioneaza catre persoanele potrivite

furnizeaza informatii despre serviciile oferite, stabileste programari

corespondenta clasica si electronica

activitati de protocol

ingrijirea si udarea plantelor

intocmire facturi si chitante pentru serviciile prestate

CERINTE

studii medii/superioare

experienta minim 6 luni in domeniul administrativ/secretariat

voce si aspect placut

cunostinte limba engleza

cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Internet Explorer, Mozilla etc

capacitate de decizie si organizare, analiza si sinteza

abilitati excelente de comunicare verbala si in scris

punctualitate, promptitudine, seriozitate, bun simt, amabilitate

capacitate de a rezolva situatii neprevazute

tinuta ireprosabila

capacitate de a dezvolta si finaliza un proiect

persoana ce constientizeaza importanta respectarii deadline-urilor

disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

Se incheie contract de munca pe perioada nedeterminata cu posibilitatea promovarii in cadrului companiei. Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate.Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Domeniul de activitate este consultanta comerciala si evidenta contabila, firma facand parte din grupul de firme REINVENT, existent pe piata incepand cu 1993