Secretara

SC Acces Canada G&G SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana entuziasta, perseverenta si dornica de a invata lucruri noi despre un domeniu interesant.
Responsabilitatile sunt cele specifice postului de secretara( preluare apeluri telefonice, primire si expediere corespondenta, traducere documente, acordare informatii telefonic si prin e-mail etc.) la care se adauga inregistrarea si actualizarea de date in sistemul informatic.

CERINTE

Studii superioare
Cunostinte de limba franceza (nivel avansat) si , reprezinta avantaj, cunostintele de limba engleza (nivel mediu)
Operare PC( Microsoft Office)
Abilitati de comunicare si organizare
Atentie la detalii
Profesionalism

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru placut, posibilitati de promovare, suport si stabilitate.

ACCES CANADA G.& G. este cea mai importanta firma de emigrare din Canada. Oferim servicii specializate pentru candidatii care doresc sa se instaleze intr-una din regiunile Canadei.