Secretara

VP-Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Gestioneaza baze de date (introducere date, update).
- Inregistreaza documente.
- Arhiveaza documentele pe categorii specifice.
- Asigura transferul de documente la nivel intern.
- Este responsabila de corespondenta si ocazional de traduceri.
- Centralizeaza planificarile programului de lucru, necesarul de aprovizionare, cererile de invoire/recuperare.
- Genereaza pontajul pentru fiecare angajat in parte.

Informatii suplimentare: Postul este unul de front-office si ca atare presupune si interactiune directa cu clientii.

CERINTE

- Absolventa de studii superioare.
- Experienta pe un post similar.
- Cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint) de nivel avansat
- Cunoasterea a 2 limbi de circulatie internationala cel putin la nivel mediu (limba engleza - obligatoriu; limba franceza - constituie avantaj).
- Rapiditate in redactarea documentelor.
- Cunostinte de utilizare a echipamentelor de transmitere date si copiere (fax, scanner, xerox).
- Capacitate superioara de concentrare si orientare catre obiective si sarcini.
- Capacitate de organizare, gandire analitica.
- Abilitati de relationare si comunicare.
- Seriozitate, responsabilitate in munca.
- Fire pozitiva, cu disponibilitate emotionala pentru a interactiona cu o gama larga de circumstante si persoane.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea unei dezvoltari multilaterale, prin sarcini si activitati variate.
- Accesul la informatii despre domenii de activitate diverse.
- Mediul organizational placut si motivant.
- Colectiv tanar, ce promoveaza dinamismul si profesionalismul.
- Salariu atractiv.

Actionand sub deviza "We build business", companiile din cadrul VP Holding activeaza pe piata in domenii importante si complexe precum: arhitectura, urbanism, inginerie, consultanta in obtinerea de fonduri nerabursabile, elaborare si implementare de sisteme de management al calitatii, management de proiecte, grafica 3D, 2D, contabilitate, imobiliare, intermedieri financiare, private banking, business brokerage, marketing, recrutare, ofertare (mai multe detalii pe www.vp-holding.ro).