Secretara

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati generale de secretariat si receptionist pentru sediul central;
- Preia si redirectioneaza apelurile telefonice venite din partea clientilor si a partenerilor de afaceri;
- Faciliteaza comunicarea telefonica intre conducerea societatii si terte persoane;
- Primeste si distribuie corespondenta si tine registrul de intrare-iesire
- Redacteaza si fotocopiaza documentele primite prin fax, mail, posta;
- Asigura serviciul de protocol;
- Abilitatea de a reflecta imaginea dorita de companie in interactiunea cu clientii.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (Facultatea de Limbi Straine prezinta un avantaj);
- Experienta de cel putin 2 ani in activitati de secretariat;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Orientare catre client;
- Foarte bune abilitati organizatorice;
- Rezistenta la stres si program flexibil;
- Engleza nivel avansat;
- MS Office (Word, Excel), client de mail.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]