Secretara

M-grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza anumite lucrari specifice curente (redactarea corespondentei, traduceri, efectuarea unor formalitati financiare, etc.)
- Preia si transmite apelurile telefonice in cadrul si in afara firmei
- Efectueaza activitatile de protocol

CERINTE

- Studii medii/superioare an terminal(de preferat studii umaniste|filologie, comunicare, PR|);
- Cunostinte utilizare PC;
- Abilitati de comunicare;
- Prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de promovare, dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru profesionist;
- Salariul corespunzator pozitiei si politicii MONTERO
- Bonuri de masa

M-GRUP reprezinta un ansamblu de 23 de companii cu activitati diverse, orientate in principal catre sectoarele farmaceutic/IT/imobiliar/productie.
Numarul de angajati pe Bucuresti este in prezent de aproximativ 700.
Montero, membra a M-grup, a fost infiintat in 1993, ca societate mixta romano-slovena si are in prezent 10 filiale in toata tara, acoperind astfel zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara.
Domenii de activitate ale M-grup:
- Import si distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, dispozitive medicale, produse veterinare;
- Produse si servicii informatice
- Servicii de asigurarea calitatii;
- Servicii media;
- Productie de bunuri: materiale stomatologice, instrumentar stomatologic si chirurgical, mobilier farmaceutic, confectii metalice;
- Servicii imobiliare