Secretara

Euro Metropola

Job expirat

RESPONSABILITATI

Secretariat, administrare, coordonare, comunicare activa;

CERINTE

- Experienta de secretariat (cunoasterea domeniului imobiliar reprezinta un avantaj)
- Abilitati de comunicare
- Dinamism
- Putere de munca si determinare
- Initiativa
- Atitudine pozitiva
- Cunostinte de operare calculator
- Cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru tanar, modern, dinamic ¿i profesionist
- Pachet salarial atractiv
- Program flexibil (8.30-16 si 12-20)

EuroMetropola este o companie specializata in furnizarea serviciilor de consultanta imobiliara. Desi este un brand recent aparut pe piata de profil, EuroMetropola este sustinuta de experienta de peste 10 ani in domeniul investitiilor imobiliare a celor 3 manageri care ghideaza o echipa de peste 20 de consultanti. Consilierii EuroMetropola au misiunea de identifica oportunitatile pentru clientii nostri, de a le oferi idei, solutii si variante care sa ii conduca spre cea mai buna decizie. Echipa noastra se afla intr-o continua specializare si perfectionare.

Experien¿a ¿i profesionalismul echipei EuroMetropola sunt o garan¿ie suplimentar¿ a calit¿¿ii serviciilor pe care compania le ofer¿ prin cele 3 departamente: rezidential, terenuri Bucuresti, terenuri in zonele adiacente Capitalei.

- consiliere imobiliara
- analiza si evaluarea proprietatilor
- studii de piata si de fezabilitate
- solutii de finantare (prin partenerii nostri bancari)
- asistenta pentru perfectarea documentatiei necesare finalizarii tranzactiilor in conditii de operativitate si legalitate.