Secretara

Montero Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-program part-time (16:00 - 20:00);
-tehnoredactare date;
-preluare apeluri telefonice;
-programari interviuri;
-aplicare grile de corectie si notarea rezultatelor la teste.

CERINTE

-facultate in curs - studii umaniste;
-operare PC;
-persoana sociabila, organizata;
-abilitati de exprimare verbala;
-spirit de observatie;
-constiinciozitate.

BENEFICII OFERITE

- Contract pe perioada determinata cu posibilitati de prelungire;
- salariu pentru primele 4 luni (4h/zi - 250 RON)

Sinapsa RU a fost infiintata in 2003 cu scopul de a oferii companiilor interesate servicii specializate de:
-recrutare si selectie;
-evidenta angajati;
-cursuri;
-evaluarea performantelor angajatilor;
-team-building;
Misiune:
-ne propunem sa oferim clientilor nostri cei mai buni candidati, programe performante de evidenta a angajatilor, cele mai bune cursuri adaptate nevoilor lor, sisteme complexe de evaluare a performantelor angajatilor si o gama diversificata de team-building.