SECRETARA

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati generale de secretariat:
- Dispecerat telefonic;
- Receptie clienti;
- Redactare documente in MS Office;
- Activitati de protocol;
- Multiplicare documente;
- Primire/ trimitere corespondenta;
- Aprovizionare consumabile;

CERINTE

- Cunostinte de limba engleza: scris/ vorbit/ citit;
- Absolventa minim studii medii; studiile superioare constituie avantaj;
- Experienta minim 2 an- de preferat;
- Cunostinte PC- MS Office;
- Aspect fizic placut (profesional- business);
- Seriozitate, automotivare;
- Capacitate foarte buna de organizare
- Cunostinte minime de contabilitate primara

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-un mediu profesional;
- Salariu motivant si posibilitati de avansare profesionala

CBC ROMANIA se afla in topul primilor 5 mari jucatori care activeaza in domeniul trainingului si al consultantei strategice in domeniul managementului companiei din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta in domeniile: management strategic, vanzari, marketing si resurse umane care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.

Noi stim, noua ne pasa, noi putem!