secretara

Regia Autonoma Multiproduct

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regia Autonoma Multiproduct, cu sediul in Bucuresti, Bulevardul Lacul Tei, nr. 27, sector 2, organizeaza in data de 6 octombrie 2006, ora 10, concurs pentru ocuparea postului de secretara.
Relatii suplimentare: Compartimentul Juridic-Resurse umane, tel. 210.12.90 sau 210.12.91, persoana de contact: Mihaela Marin.

CERINTE

-capacitate deplina de exercitiu
-studii medii/superioare
-limba engleza - scris,vorbit-bine
-disponibilitate la efort sustinut si la deplasari, energic, fermitate
-cunostinte pachet Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa

Regia Autonoma Multiproduct se afla in coordonarea Ministerului Justitiei, isi desfasoara activitatea in baza Hotararii de Guvern nr.98/1991 si are sediul central situat in Bucuresti, Bulevardul Lacul Tei nr. 27, sector 2.
Regia are patrimoniu propriu, structurat pe patru domenii de activitate: productie mobilier din lemn masiv si PAL, confectii metalice, confectii textile si impletituri din rachita.