SECRETARA

IMOINVEST consulting & development

Job expirat

RESPONSABILITATI

www.imoinvest.ro

- activitatile specifice secretariatului;

- crearea si intretinerea bazei de date de clienti, furnizori, parteneri

- experienta nu este strict necesara. Cu perseverenta, totul se invata.

CERINTE

- fire optimista;
- spirit de echipa;
- orientare catre client;
- prezenta de spirit;
- capacitatea de a lua decizii;
- capacitate si disponibilitate de a invata in permanenta;
- rigurozitate;
- dorinta de a-si depasi permanent performantele;
- dorinta vie de a fi "the best";
- MS office - Word, Excel, Power Point, Access, MS Outlook;
- obligatoriu limba engleza - nivel mediu-avansat - scris, citit, conversatie;
- orice alta limba straina la nivel mediu-avansat - scris, citit, conversatie;
- Persoane dinamice si cu idei multe, optimiste, extrovertite, automotivate, vesele;
- preferabil cu studii superioare;
- spirit de echipa puternic.

- NU APLICATI DACA SUNTETI O FIRE TRISTA SAU INTROVERTITA, FARA ABILITATTI DEOSEBITE DE COMUNICARE

BENEFICII OFERITE

- 600 LEI/luna net
- Telefon mobil
- Promovare in functie de realizari
- Bonusuri din realizari

INTOTDEAUNA EXISTA LOC PENTRU PROFESIONISTI.

Cristian N. ANTONESCU

TOATE CV-urile PRIMITE VOR FI TRATATE STRICT CONFIDENTIAL.
NUMAI CANDIDATII POTRIVITI VOR FI INVITATI LA INTERVIURI.

IMOINVEST consulting & development, are ca target situarea printre PRIMELE CINCI AGENTII IMOBILIARE din tara, in urmatorii doi ani.