Secretara

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sorteaza si inregistreaza corespondeta primita in registrul intrari – iesiri, inclusiv corespondenta interna;
- preia si directioneaza apelurile telefonice, preia eventualele mesaje.
- primeste vizitatorii, ii informeaza pe cei interesati despre sosirea acestora, dupa care conduce vizitatorii la persoanele respective;
- primeste si transmite faxuri, le inregistreaza si repartizeaza pe departamente;
- efectueaza fotocopii acte; scanari documente, etc;

CERINTE

- competente in organizare, logistica, gestionarea si evidenta documentelor
- foarte bune abilitati de comunicare
- experienta de lucru intr-o pozitie similara constituie avantaj
- cunostinte de limba engleza de nivel avansat
- abilitati si experienta efectiva operare PC: Windows, Office, internet si web-mail

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica internationala
- mediul de lucru placut si motivant
- oportunitati de evolutie profesionala

Suntem prima companie privata spaniola de inginerie si consultanta, cu o echipa de peste 1.800 de profesionisti, care furnizeaza servicii in domeniul transporturilor, infrastructurii de apa, constructiilor civile, proiectelor la cheie, politicilor de mediu, reformei administrative si dezvoltarii rurale. Compania noastra este prezenta in momentul de fata in peste 20 de tari, iar pe piata romaneasca deja din 1996. Pentru extinderea activitatii filialei noastre din Bucuresti cautam persoane dinamice si deschise, apte de o buna integrare intr-o companie multinationala, care isi doresc sa se alature unei echipe internationale performante.