SECRETARA

ALUMIL ROM INDUSTRY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru sediul central din BUCURESTI:

Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
Organizarea si evidenta clara a fluxului de documente;
Activitati de protocol;
Activitati administrative;
Intocmirea si gestionarea corespondentei.

CERINTE

Studii medii (avantaj cursuri de birotica si secretariat);
Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara;
Cunostinte de secretariat (organizare, arhivare, folosirea aparaturii de birou - fax, copiator etc.);
Cunostinte operare PC (Microsoft Outlook, Word, Excel);
Aspect fizic placut;
Abilitati de comunicare;
Disponibilitate program prelungit;
Cunoastere medie a limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Conditii de perfectionare profesionala;
Mediu de lucru competitiv.

Numai persoanele selectionate vor fi contactate in vederea participarii la interviu.

ALUMIL este cel mai mare grup din Grecia care se ocupa cu extrudarea aluminiului si unul dintre furnizorii cei mai cunoscuti din Europa de sisteme din aluminiu pentru toate aplicatiile din domeniul constructiilor.

Cu o experienta de 25 ani, ALUMIL este una dintre cele mai dezvoltate firme din domeniul proiectarii si producerii de profile, avand linii de productie de ultima tehnologie in toate fabricile sale.

Compania detine sase fabrici ultramoderne in spatiul balcanic (patru in Grecia, una in Romania si una in Bulgaria), dar si alte trei in curs de construire, cu o capacitate de productie totala de 73.000 tone profile aluminiu.

ALUMIL Group are 27 subsidiare, cu o mare retea de distributie si de vanzari, ce acopera 45 de piete diferite din Europa, Africa, Orientul Mijlociu si Statele Unite.

ALUMIL Rom Industry (www.alumil.ro) este principala subsidiara a grupului, avand puncte proprii de distributie in 18 mari orase ale Romaniei. Incepand din vara anului 2002 s-a pus in functiune o moderna instalatie de vopsire orizontala in camp electrostatic, capabila sa vopseasca intr-un timp scurt profile din aluminiu in toata gama de culori RAL.