Secretara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea apelurilor telefonice, a faxurilor, a e-mailurilor si distribuirea lor pe departamente
- receptionarea si transmiterea corespondentei
- indosarierea documentelor intrare si iesire
- activitati de protocol
- alte activitati generale de secretariat

CERINTE

- punctualitate, promptitudine, rapiditate, seriozitate, onestitate, bun simt
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare
- abilitati de organizare a sarcinilor profesionale cat si capacitatea de a desfasura mai multe sarcini in acelasi timp - atentie distributive, atentie la detalii
- capacitate mare de invatare si asimilare a informatiilor
- capacitatea de a lua decizii intr-un timp rapid si asumarea responsabilitatii pentru acestea
- personalitate energica , eficienta
-limba engleza nivel conversational

BENEFICII OFERITE

-dezvoltare profesionala
-posibilitatea de a lucra la un standard ridicat de profesionalism
-conditii avantajoase