SECRETARA

AllConsulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucru cu publicul
Tinuta business obligatorie

CERINTE

Student – de preferat anul 2
Limbi straine : engleza - incepator
OPERARE PC
Persoana dinamica, comunicativa, adaptabila la diferite situatii, prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

- Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, dinamice,
- Salariu atractiv
- Posibilitate de ascensiune
- Prime in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

All Consulting Group ofera servicii de consultanta in:
- Managementul afacerilor, finantare nerambursabila
- Birou de Proiectare si Inginerie: Urbanism ( PUD, PUZ), Arhitectur¿, Instala¿ii, Rezisten¿¿ (PAC, PT, DDE), Infrastructur¿ (drumuri, alimentare cu apa, canalizare), Flux tehnologic.
- Servicii complete ¿i de ¿nalt¿ calitate de grafic¿ 3d [modelare, texturare, lumini], perspective arhitecturale 3D, design interior ¿i exterior, tur virtual, anima¿ie 3d, grafic¿ foto, web design, logo, corporate identity.
- Construc¿ii civile ¿i industriale. Executarea de lucr¿ri pentru construc¿ii civile ¿i industriale( locuin¿e individuale, imobile de apartamente), consolid¿ri, finisaje, amenaj¿ri interioare ¿i exterioare.
- Consultan¿¿ ¿i intermediere imobiliar¿. Dezvoltare proiecte imobiliare. Strategii de v¿nzare-¿nchiriere ¿n Bucure¿ti ¿i ¿n Rom¿nia.
- Consultanta juridica
- Consultanta contabila