SECRETARA

Class It Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preia si redirectioneaza apelurile telefonice, fax-urile, corespondenta si asigura indosarierea documentelor
- intampina, ofera informatiile necesare clientilor;
- tine condica de prezenta si urmareste semnarea ei;
- urmareste necesarul lunar de produse de birotica, papetarie si intretinere curenta;
- tine evidenta intrarilor si iesirilor de documente (agenda zilnica);
- colaboreaza cu celelalte departamente in vederea realizarii diferitelor sarcini;
- Intocmeste si emite facturi, proforme, avize;
- asigura relatia cu camera de munca;
- tehnoredacteaza documente;

CERINTE

Persoana tanara, placuta, DINAMICA diplomata, comunicativa, cu fluenta si dictie verbala, organizata.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti si o companie competitiva, tanara, in plina ascensiune
• Posibilitate de afirmare si promovare rapida – dezvoltare profesionala
• Lucrul intr-un mediu cu ultimele tehnologii si echipamente
• Aprecierea muncii bine facute
• Pachet salarial competitiv ce recompenseaza performanta

Pentru Class IT Outsourcing, externalizarea serviciilor IT inseamna mai mult decat furnizarea de echipamente sau a serviciiilor de tip service;
Timp de 8 ani am dobandit experienta necesara pentru a castiga increderea unor clienti precum Rompetrol, Deloitte, Jerry\\\\\\\'s Pizza, Adecco, Merck, Sharp and Dohme, Financiarul, Sanoma Hearst.
Suntem un colectiv tanar si entuziast. Avem o echipa tehnica cu experienta vasta in domeniul IT&C si investim incontinuu in dezvoltarea si pregatirea profesionala. Colegii nostri stiu ce vor si muncesc pentru asta. Dar, nu neglijam nici distractia. Pentru ca ea ne face munca mai fumoasa. Si pentru ca ne-am facut noi prieteni, aici la Class It. Gasesti dovada pe blog-ul intern
www. classit.ro/ourcompany .

Vino sa lucrezi pentru prima companie de externalizare IT din Romania. Vino sa adaugi valoare echipei noastre!